פסיכותרפיסטית. מנחה קבוצות. מרצה. מדריכה אנשי מקצוע.

סוגי הטיפול

IMG_9559 _?????_ ישיבה במישרד

טיפול פרטני

טיפול אחד-על-אחד הוא לא לוקסוס. כל אחד יכול להרוויח מליווי בחייו. ליווי של מישהו מקצועי, שהוא לא בן משפחה, בן זוג או חבר, זהו ליווי ע"י אדם בו אתה לא צריך להתחשב. זה המרחב היחידי המאפשר להביא את כל אשר אתה מרגיש, חושב ומתלבט לגביו בנוגע לחייך. זה נכון שמודעות לא מספיקה כדי להביא לשינוי, אבל אף שינוי לא יכול להתרחש ללא העלאת המודעות. זה המקום שמזמין לגלות ולהכיר את עצמך, ללא שיפוט.

טיפול זוגי

אנשים מפחדים ללכת לקבל יעוץ זוגי כי אז הם מרגישים שהם מקבעים את העובדה שבזוגיות שלהם יש בעיה. בתפיסה שלי אין זוגיות טובה, וזוגיות לא טובה; לכל זוגיות יש את הסיפור הזוגי שלה. חוץ מהבעיות שהחיים מציבים, יש בתוך זוגיות סוגיות שקשורות ליחסים בין השניים: מאבקי שליטה, תחושה של קיפוח והזנחה, פיחות באינטימיות, או אובדן תשוקה. לבחון את הזוגיות עוזר לראות מה ניתן לשפר בה כדי לקבל ממנה יותר; תמיד אפשר יותר.

טיפול משפחתי

טיפול במשפחה במשבר; גם למשפחות המחוברות והמלוכדות שביננו קורים ארועים מאתגרים. זה יכול להיות סביב מחלה, ילד עם בעיה, תאונה, אובדן, או כל דבר אחר שמשנה את הראיה שלנו על החיים. כשלאחד מבני המשפחה קרה משהו קשה, זה משפיע באופן רציני על כל המשפחה. כשאנחנו קרובים ומחוברים, זה משפיע עוד יותר. זה משנה דינמיקה, יחסים, מכניס מצבי רוח קשים, קשה לשוחח על הדברים כי כל אחד מגן על השני מפני התחושות הקשות, ויוצר תחושה של בדידות. לפני ששמנו לב, דווקא במשבר אנחנו מתרחקים וכועסים יותר. לפני שנוצר משבר חדש בעקבות המשבר, כדאי לקבל עזרה.

הנחיית קבוצות​

הנחיית קבוצות תמיכה סביב מכנה משותף שגורם לקושי: ניתן להקים מפגשים בכל מקום בו יש לפחות שלושה אנשים (קבוצה מוגדרת משלושה אנשים ומעלה) שמעונינים להתכנס כדי לאפשר לעצמם מרחב בו ניתן להביע את החויות, לחלוק את הרגשות, ולשוחח על הלבטים בנוגע לנושא המעסיק אותם באותו זמן. זה יכול להיות סביב ארוע קשה או משבר, או סוגיה של חיים בריאים ורצופים כמו רצון למצוא זוגיות.

דילוג לתוכן