מה אומרים עלי...

"…ענת היא מנחה מעולה, מבינה ענין ורואה את עומק הדברים שמאחורי השיח, אסרטיבית ומחזיקה היטב את השיח. חשוב שתמשיך איתנו הבוגרות (הבכירות) שנה הבאה כהמשך…הקבוצה חשובה מאוד לתמיכת הפרט בתפקיד כמו שלנו. חבל שיוצאים לפגרה כה ארוכה שבה אין שום תמיכה חודשים ארוכים…השיח בקבוצה לאו דווקא היה קשור באופן ישיר לנושאים המקצועיים בקבוצה, אך זה מה שהפך את השיח לין טוב כי למעשה נגענו גם בדברים אישיים שמלווים אותנו. במקביל לתפקיד בצבא וזהו בעקיפין עזר להתמודד טוב יותר גם עם התפקיד. ענת מנחה מצוינת."

בינה לוין
מנהלת המרכז הרב תחומי ללימודי טראומה, נט"ל

"..ענת ייצגה את בית החולים בכנס בינלאומי במדריד (2008) כשהציגה … את עבודתן המשותפת (ענת היתה .(P.I. …ענת הגיעה אלינו מארה"ב עם ניסיון מוכח בהדרכת צוותים…אנחנו בית החולים מנצלים את יכולותיה והתמחותה…עובדת מקצועית רגישה, מעמיקה ומכילה, עם יכולת השתלבות בצוותים רב מקצועיים אשר זוכה לשיתוף פעולה והערכה מצד כל מי שהיא עובדת מולו. ענת מדריכה צוות רב מקצועי.."

חגית הרדוף
מנהלת השרות הסוציאלי, בית חולים אסף הרופא

"…ענת הדריכה מנחי קבוצות …זכתה למשובים משבחים אודות מקצועיותה, היכולת ליצור קשר בטוח, להכיל ולהוביל את התהליך ברגישות ובמקצועיות. מנחי הקבוצות דיווחו שלמדו מהידע הרב שלה, ובזכות מפגשי ההדרכה העמיקו בהתערבותם הקבוצתית וקידמו את חברי הקבוצה."

ענבר דוד
רכזת שיקום ארצית, המוסד לביטוח לאומי

“… She is a thoughtful and patient teacher, and her
madvice was often sought out by colleagues of various disciplines and levels of experience. Anat brings a level of compassion and empathy. Her sharp clinical skills, combined with a highly creative approach to treatment interventions, enable her to be an extremely effective therapist, advocate, and support in any situation”

Laurie Tobey Freedman
clinical supervisor, Riverside Ear
Intervention, Needham, Massachusetts Jewish Community Centers of Greater Boston

“…more than 100 families had the opportunity to work with Anat. They came to depend on her candid, clear and creative responses. Her direct work with families, children and staff proved to be so effective that at one site we still have yet to find a replacement for her.”

Sherry Grossman
director
Jewish Community Centers of Greater Boston

מטופלים אומרים...

דילוג לתוכן